Ультразвукова кавітація тіла

Кавітація

Кавітація - це метод позбавлення від зайвих локальних жирових відкладень під впливом ультразвукової хвилі.

Принцип досягнення ефекту

Сутність методики кавітації для лікування целюліту та позбавлення від зайвих жирових відкладень полягає у дії низькочастотного ультразвуку на жирову тканину. Під впливом низькочастотного ультразвуку в жирових клітинах з'являється ефект кавітації, тобто. утворюються мікробульбашки. Оптимальною для жирової тканини є частота 37–42 КГц. При цій частоті утворюється максимальна кількість бульбашок оптимального розміру.Збільшуючись у розмірах, вони розріджують жир і витісняють його із клітини. У жировій тканині відбувається схлопування бульбашок із вивільненням великої кількості енергії. При схлопывании бульбашок усередині жирової клітини відбувається гідродинамічний поштовх, свого роду мікровибух. Тригліцериди, що вивільнилися, з яких складаються жирові клітини, виводяться з міжклітинного простору за допомогою природних метаболічних процесів.

Ефекти:

- Усунення локальних жирових відкладень
- Корекція фігури
- Зниження проявів целюліту
- Зниження загальної ваги
- Усунення липом

Покази:

зайві локальні жирові відкладення. корекція дефектів після хірургічної ліпосакції
видалення липом (жировиків)
целюліт

Протипоказання:

гепатит будь-якого виду; ниркова недостатність; порушення коагуляції крові; серцева недостатність; остеопороз; тромбоз; тромбофлебіт; печінкова недостатність; аутоімунні захворювання; гіпертонія;
пупкова грижа; ерозія шийки матки; захворювання яєчників; легенева недостатність; гнійні та запальні шкірні захворювання; хронічні захворювання органів травлення; пологи менше, ніж за 6 місяців до процедури; схильність до утворення келоїдних рубців; інсулінозалежний цукровий діабет (некомпенсовані стадії); хронічні інфекційні захворювання (особливо на стадії загострення); онкологічні захворювання (зло- та доброякісні новоутворення, у т. ч міома матки).

Процес процедури

Очищення зони, що обробляється
Нанесення пут провідникового гелю на шкіру Вибір параметрів впливу (рекомендовано починати з мінімальних показників та у процесі процедури можливе підвищення інтенсивності)
Круговими рухами без особливого тиску косметолог проводить насадкою, спрямовуючи її в товщу шкірно-жирової клітковини. На кавітацію піддаються виключно зони з жировими відкладеннями
Неприпустимо використання кавітації над виступаючими кутами кісток (клубові кістки, ребра, коліна, лікті тощо)
Кавітацію не застосовують на суглобах, на проекції залоз, органів малого тазу, підколінних ямках, ліктях, обличчі, декольті, пахвових западинах.

Тривалість процедури ультразвукової кавітації не перевищує 45 хв.
Сеанси рекомендується проводити не частіше ніж 1 раз на 5 днів.
Після кавітації обов'язковою є процедура лімфодренажу, для прискорення процесу виведення продуктів розпаду.
Стандартний курс складається із 5-7 сеансів.
У разі потреби проводиться підтримуюче лікування 1-3 процедури через 4-6 місяців.

Рекомендації

Процедури проводяться 1 раз на 7-14 днів.
На курс зазвичай призначається 3-7 процедур.
Можливе проведення повторних курсів з інтервалом близько півроку.
У день проведення процедури рекомендовано клієнту випивати щонайменше 1.5-2 літри води.
Тривалість застосування кавітаційної дії не повинна перевищувати 60 хвилин на тиждень на все тіло. Тобто. сеанси часто проводяться 2-3 рази на тиждень тривалістю відповідно 30-20 хвилин на 1 зону.
Для підвищення ефективності застосовується комплексний підхід та доповнення такими процедурами, як: пресотерапія, лімфодренаж, ліфтинг. Це дозволяє прискорити процес виведення продуктів розпаду жирових клітин через кровоносну та лімфатичну системи. Загальний час сеансу ультразвукової кавітації з подальшою пресотерапією або лімфодренажем становить 1-1,5 години.

Поєднання з іншими методиками

- РФ ліфтінг
- мезотерапія
- пресотерапія
- міостимуляція
- LPG масаж

Остались вопросы?

Заказать звонок